Cookie Consent by Free Privacy Policy website

Maturitní ples

kategorie: maturitni-ples
23.3.2022

Maturitní ples je neopakovatelná událost, na kterou si ponesete vzpomínky po zbytek života nejen v paměti, ale hlavně ve formě fotografií či videa. A proto se rozhodujte velice pečlivě, koho si zvolíte, aby právě Vám zaznamenal tento večer krásný večer. Jednou se na to mile rádi podíváte třeba se svými ratolestmi či právě spolužáky, zavzpomínáte a určitě se od srdce zasmějete.

V poslední době si můžeme všimnout nejen na Facebooku, že fotografů a kameramanů, kteří fotí či natáčí maturitní plesy, je čím dál více. Ale jak vybrat toho správného? Podle ceny? Podle kvality fotografií a videa? Nerozhodujte se podle ceny, ve většině případů platí přímá úměra – čím nižší cena, tím kvalita klesá. Mohli byste být nemile překvapeni při obdržení výsledných materiálů. Nebojte se si připlatit pár stokorun a mít kvalitní fotografie a video, budete se ně rádi dívat a oživí Vám Vaše vzpomínky.

Chceš i ty mít vzpomínky vyvolávající fotky, které se jen tak neokoukají? Neváhej a napiš si o svůj termín na info@jaromirzubak.cz Již nyní je obsazeno mnoha na rok 2020 a nějaké termíny na 2021!!

   

Fotografie